Mobilní domy skladem i úplně nové

Stavba novostavby nebo koupě nemovitosti, například staršího domu se může pěkně prodražit. Stavět svépomocí se sice vyplatí z pohledu financí, ale už zase tolik ne z pohledu času. Jakmile si dům necháme postavit firmou, musíme počítat s nějakým tím milionem ne-li s více miliony. Koupě staršího objektu zase představuje riziko, že se rekonstrukce prodraží. Existuje však ještě další varianta, pokud přemýšlíte o vlastním bydlení v domě, a tím je mobilheim Lavarohouse.cz neboli mobilní dům.

křeslo

Zřejmě jste si pomysleli, že je to ten dům na kolečkách, ano máte pravdu, stále je v podstatě „na kolečkách“, takže jej můžete nechat kdykoliv převézt, to je jedna z jeho výhod. Další výhodou je fakt, že pořizovací cena se pohybuje velice nízko. Tak nízko, že za tu cenu byste vlastní dům i s vybavením zřejmě jen těžko pořídili. Přitom se jedná o plnohodnotné bydlení. Některé typy těchto domů můžete i zkolaudovat a získat tím číslo popisné a bydlet v takovém domě jako v klasickém zděném. Jiné představují skvělou alternativu na zahrady například místo chaty. Tyto jsou sezónní a pořídíte je za velice nízkou cenu.

městečko

Objekty celoroční, v nichž se dá běžně bydlet, bývají menší, ale máte v nich vše, co potřebujete. Jsou samozřejmě zatepleny speciální vrstvou PUR pěny neboli zateplovací vrstvy. Díky tomu jsou nízké i měsíční náklady na bydlení. Kuchyně je velice moderní samozřejmě vybavená moderními spotřebiči, většinou bývá spojená s obývacím pokojem se sedací soupravou. V objektu najdete koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, bojlerem, pračkou, samostatné wc. Další pokoje záleží na velikosti objektu. Objekt může mít ložnici a třeba jeden nebo dva další pokoje.

V případě, že si budete vybírat vlastní objekt, pak si můžete říct některé parametry a nechat si dům vyrobit v podstatě na zakázku.

I Vám se může splnit sen o vlastním bydlení, stačí mu jít naproti.