Vyklízení dvougeneračního domu


Zakoupili jste s vašimi rodiči dvougenerační dům a rádi byste jej uvedli do provozuschopného stavu, a to zejména co se týče alespoň základní rekonstrukce některých stavebních prvků? Bydlení v takovýchto typech objektů je výhodné z několika důvodů, zejména snáze ušetříte za vytápění, hlavně tehdy, stěhujete-li se do domu ze dvou městských bytů vytápěných z centrální kotelny, a pak je snazší a levnější i údržba objektu a péče o zahradu. Komplikovat situaci vám ovšem mohou některé jevy, mezi nimiž bývá nepořádek v domě a množství nepoužitelných předmětů, které je třeba nejprve odvézt na skládku.

klíče od domu

K vyklízení domu se můžete směle postavit sami, ale pouze tehdy, máte-li k dispozici dostatek fyzických sil a psychické odolnosti, a není-li počet předmětů a jejich velikost nad vaše schopnosti. Jedná-li se jen o pár krabic s věcmi, tři staré rozvrzané židle a jedno křeslo, to vše snadno demontujete a odvezete na sběrný dvůr, ale co když je ve hře ještě pultový mrazák, chladnička a mikrovlnná trouba, devět párů lyží, stará hoblovka, šlapací šicí stroj, rozbitý dřevosoustruh, hromada pneumatik v garáži, náhradní díly k motocyklu a kompletní spalovací motor do traktoru, starý divan s ulomenou nohou, šatní skříň, dřevěná truhla, nefunkční klavír a další drobnosti poházené v kartonových krabicích?

vyklízení domu

Pokud vám z množství, velikosti a hmotnosti věcí doslova přechází zrak, přivolejte vyklízecí firmu, která vyklízení v Praze i kdekoli jinde zvládne bez problémů. Takovéto situace jsou pro vyklízecí firmy denním chlebem, navíc si nemusíte dělat starosti s odvozem předmětů včetně těch nebezpečných, jako jsou vyřazené zářivky a úsporné žárovky s obsahem rtuti. Vyklízení proběhne v předem dohodnutém termínu, pouze musíte zajistit přístup do objektu a parkovací místo pro skladový bikran a nákladní vůz.