Televizní soutěže

Určitě si pamatujete na televizní soutěže, jako Chcete být milionářem, Riskuj, Kolotoč a další legendární soutěže. Sám si pamatuji na dobu, kdy jsem se nemohl dočkat, až se bude vysílat další díl soutěže s Vladimírem Čechem. Vždy jsem si říkal, že se do soutěže někdy přihlásím, ale nepovedlo se mi to. Kolotoč jsem sledoval také jako malý kluk a moc se mi to líbilo, stejně tak soutěž Riskuj! Zkrátka byla doba, kdy takových pořadů bylo opravdu hodně a člověk si ani nemohl vybrat, na který se dříve dívat. Nyní si myslím, že se televizní soutěže poměrně utlumily. Zůstaly některé stálice, které budou asi pořád.
 ovládání tv
Jaký máte názor na televizní soutěže? Osobně mám tento typ pořadů stále rád. Vědomostní soutěže jsou nejlepší, jelikož si sám zkouším odpovídat na otázky, kam bych se dostal a co bych nakonec vyhrál. Možná si pamatujete i na soutěž, kde soutěžící seděl na detektoru lži a moderátor mu pokládal někdy velice ožehavé otázky. V tomto případě vůbec netuším, jestli to byla realita nebo to bylo nějak nahrané. Každopádně to byla velmi zajímavá soutěž. Jsou lidé, kteří to nemají rádi. Dokonce si říkají, že by nikdy přece do televize nešli. Myslí si, že jít soutěžit je naprosto nepřijatelné, přece se nebudou zesměšňovat v televizi. Takto nevidím, vždyť člověk může vyhrát poměrně slušné peníze, zažije adrenalin a na chvíli může být i slavný. Osobně si myslím, že některé pořady v televizi chybí. Jsou další varianty, například soutěž, kde jste na ostrově, kde musíte žít s lidmi a plnit nějaké úkoly, jako je Trosečník. Musím říci, že tady mám velký respekt, jelikož já bych tam nedokázal být. Chce to velkou fyzickou, ale i psychickou odolnost. Tyto typy soutěží jsou velice zajímavé a do jisté míry také ukazují, jak se lidé mohou chovat.
 reportér zpráv
Pokud si chcete vyzkoušet atmosféru jakékoliv soutěže, získat třeba i zajímavou výhru a zkušenosti, být v televizi, tak neváhejte a přihlaste se. Není nic jednoduššího, stačí pouze vyplnit formulář, který bývá na stránkách televize. Následně se vám většinou někdo z produkce nebo režie ozve a domluví podrobnosti.

Nezařazené