Zážitkové dárky

Hledáte skvělí dárek, kterým byste potěšili své blízké, ale nevíte co vybrat. Pořiďte jim dárek v podobě zážitku. V dnešní době velmi moderní způsob obdarování. Jak nejlépe obdarovat než, když si blízký člověk užije skvělou zábavu a stráví nějaký čas s kamarády. Úniková hra v Kolíně vám splní všechny vaše očekávání. Zažijete zábavné řešení hlavolamů, hledání tajných klíčů a luštění záhadných šifer. Budete muset zapojit své mozkové závity a zachovat chladnou hlavu. záhadná osobaBudete vystaveny nátlaku, abyste v časovém limitu vše stihli a přitom si poradili s každým úkolem. Budete muset logickým způsobem spolupracovat s kolegy, abyste došli k tomu správnému závěru. Vouchery můžete zakoupit na naší pobočce, nebo vám jí můžeme zaslat po předešlé domluvě. Můžete se domluvit na poštovním doručení nebo formou e-mailu. Je to jen na vás co zvolíte. Jestli zvolíte osobní doručení nebo zaslání poštou, můžete si zvolit dárkové balení v dřevěné bedýnce. Bedýnka je sama hlavolamem a už u této zkoušky poznáte, jak se oslavenci bude ve hře dařit. Hra je určena pro dva až pět osob a trvá sedmdesát pět minut. Bude vám to stačit? Na únikovou hru v Hradci Králové Enigma Escape.cz nezapomenete.tajemná chodba

Úniková hra disponuje dvěma hry. Zahajovací hra byla Dvojitý agent, kde se vžijete do role tajného agenta, který řeší záhadu ztraceného kolegy a tajných dokumentů a krycím jménem „Hvězda“. Vaším úkolem bude zjistit, co se kolegovi Georgovi stalo a kam zmizeli tajné informace. Vše se odehrává v období sovětského svazu, který se snaží ovládnout svět. Stihnete vyřešit hlavolamy, než vás dostane KGB?
Druhou hrou a stále ještě novinkou je hra Samara. Ta je odvozená z hororového filmu Kruh. V této hře jsou lekavé scény a není doporučena pro děti mladého věku. Cílem hry je získat videokazetu, která může za to, že obyvatelé města záhadně umírají. Musíte tuto kazet získat a zničit ji na pohřebišti Samary. Čas vám běží.