Škoda Fabia I je klasika

Škoda Fabia I je vůz, který zná asi každý z nás. Dnes je velice populární ojetinou pro začátečníky nebo nenáročné řidiče, přičemž s tažným je to pracant.

Škoda Fabia I je klasika

Dobrý kus vydrží opravdu dlouho

Po určitou dobu to byl nejprodávanější automobil jako ojetina, přičemž s není čemu divit, protože těchto automobilů se vyrobila opravdu spousta a díky nízké ceně ojetého automobilu to jen nahrává této statistice. Jestliže zakoupíte variantu Combi v 1.9 TDi, tak se můžete těšit na spolehlivý vůz, jenž má spoustu prostoru, takže přepraví spoustu náladu a nikde Vás nenechá. Po softwarové úpravě se můžete těšit i na svižné svezení, jenž se vždy hodí.

Škoda Fabia i

Jestliže máte rádi sportovní jízdu, tak je tu přímo pro Vás varianta RS, jenž se dá upravit na výkon přes 120 kW, což už jde při jízdě opravdu znát. Samozřejmě jestliže chcete koupit ojetý automobil, tak je nutné postupovat jako u každé takové koupi. Je totiž důležité najít hezký kousek, jenž Vám bude ještě dlouho věrně sloužit. Co se týče vzhledu, tak zde je to naprosto individuální, protože každému se líbí něco jiného a zde můžeme pozorovat výrazné kulaté tvary.

Tažné je důležité

Škoda Fabia I má již z výroby zabudovanou přípravu na tažné, což ovšem rozhodně neznamená, že ho má každý vůz, protože jen zlomek nových majitelů si jej nechali namontovat hned při koupi. Jestliže jej tedy na svém voze nemáte a říkáte si, že by se Vám občas skutečně hodilo, tak to není vůbec žádný problém. Tažné zařízení Fabia 1 totiž můžete za dobrou cenu zakoupit kdykoliv a následně si jej nechat přidělat.

přívěsnývozík

Na stanici technické kontroly Vám tuto zástavbu zkontrolují a pokud bude vše v pořádku, tak není problém si zajít na úřad nechat nové tažné zapsat do technického průkazu. Samozřejmě nejde jen o konstrukci tažného, protože již v balení nebo k němu můžete zakoupit kompletní sadu k montáži, kde nechybí ani elektroinstalace, bez které se opravdu neobejdeme. Typ tažného záleží čistě na Vašem využití, ovšem klasikou proto tahání nebržděného přívěsného vozíku je odnímatelné tažné zařízení.