Menstruace a ženy

Také používáte menstruační kalhotky? Nebo je nemáte rádi? Musím uznat, že ze začátku jsem také menstruační kalhotky neměla vůbec ráda, protože mi to přišlo opravdu nehygienické a vůbec jsem tomu nemohla věřit, že by menstruační kalhotky ženám při menstruaci nějak pomohly. Absolutně jsem nechápala, jak některé kalhotky mohou zabránit tomu, aby se znečistily od menstruace. Třeba například kalhoty nebo tepláky. Proto jsem se zeptala této firmy, která má samozřejmě své ustanovení, aby mi pověděli nějaké větší výhody těchto menstruačních kalhotek.

Chci se cítit pohodlně.

Protože já patřím k těm lidem, že jsou spíše více nedůvěřivý, takže jsem chtěla vědět opravdové plusy, ale také zápory menstruačních kalhotek, které by mě zajímaly. A byla jsem opravdu dost překvapená, když jsem zjistila, že menstruační kalhotky mají opravdu mnoho výhod, takže jsem o menstruačních kalhotek začala silně uvažovat. Tak jsem si řekla, že přece nic nezkazí tím, když se třeba jedny menstruační kalhotky pořídím. Vždyť co je na tom špatného? Používám samozřejmě i jiné ochranném prostředky, jako například vložky nebo tampóny, dokonce jsem zkusila také menstruační kalíšek, který mi ale absolutně nevyhovoval.

Používám také vložky.

A podle mě nejméně nejméně pohodlný. Proto jsem také byla ráda, když mi právě na e-shopu myfemini.com s menstruačními kalhotkami řekli, že kalhotky jsou velice pohodlné. Tak mi to nedalo a objednala jsem si je a vím, co je to za kvalitu. A musím uznat, že mají opravdu kvalitní prodyšný materiál, takže jsem spokojená a určitě si objednám ještě jedny menstruační kalhotky. Jsme ráda, že jejich základní ustanovení Myfemini.cz je také se všemi normami a všechno mi skvěle vyhovuje. Základní ustanovení jsou opravdu dávána všude, protože jsou opravdu důležité. Základní ustanovení by si měl přečíst opravdu každý, aby vědět, o čem to všechno je.