Kožené doplňky

Potřebujeme-li nové oblečení, většina z nás zajde do nejbližšího obchodního centra a tam vše potřebné nakoupí. Kterého muže by napadlo, když potřebuje nový oblek, že by navštívil krejčího? Rozpadly se vám boty, půjdete k obuvníkovi nebo do prvního obuvnictví? Ale možná děláte chybu?

Nechat si ušít přímo na míru je možná dražší než běžná konfekce, ale zato vám bude oblek přesně padnout! Krejčí vám pomůže s výběrem látky podle toho, na jaké příležitosti budete oblek používat.

oblek

A co ženy? Ty jsou zvyklejší využívat krejčovství a nechávat si ušít šaty na míru, zvlášť pokud nemají zrovna konfekční velikost, a rozhodně tím nemyslíme jen boubelky, ale i super štíhlé ženy, nebo ženy moc vysoké či moc malé. Žádná žena nechce kupovat na sebe oblečení v dětském oddělení.

Že vás šaty z krejčovství vyjdou na víc peněz? No ano, protože za kvalitu a ruční práci si musíte připlatit, ale bude vám to mnohokrát vynahrazeno precizně odvedenou prací a oblečení vám bude padnout a slušet. Zároveň krejčí počítá i s drobnými úpravami, pokud během roku přiberete nebo zhubnete.

opasek

Pokud nechcete investovat do celého obleku, můžete si ale udělat radost kvalitními doplňky, také zhotovenými ručně v nejvyšší možné kvalitě. Co třeba kožené opasky ruční výroba? Pánské i dámské opasky ručně vyrobené z pravé kůže v brašnářství se stane elegantním doplňkem vašeho oděvu. Ručně vyrobený opasek ve vámi požadovaném odstínu se může stát i velice originálním dárkem k narozeninám nebo k Vánocům. A nemusíte zůstávat jen u opasku, můžete si nechat vyrobit i kapsu na opasek, nebo celou brašnu, kabelku, měšec nebo peněženku. Máte-li např. v pracovním kolektivu oblíbeného spolupracovníka, který bude mít významné životní jubileum? Co mu nechat vyrobit koženou sadu opasek + peněženka + brašna? Takový dárek bude skutečně originální a obdarovaný bude překvapen a potěšen.