Co je na ženském těle tak krásného

Pokládali jste si někdy otázku, jak je možné, že je ženské tělo tak krásné, a které „prvky“ nás nejvíce oslovují?

Zaoblené proporce – umíte si představit, jak by to vypadalo, kdyby ženy byly hranaté, jak krabice od bot? Absurdní, že, ale právě v tom si dokážeme uvědomit, jak moc je dobře, že jejich tělesná schránka nemá rovné hrany, že je plná křivek, které na sebe navzájem navazují v dokonalých proporcích a symetriích. Stačí se zaměřit na jakoukoli část těla – na vzrušující plná ňadra, zužující se boky, klenutý zadek, ploché bříško, oblá stehna a lýtka, která plynule přechází do kloubních spojení kolen a kotníků. Na ženském těle skutečně není co vytknout.

ženské tělo

Hladká pokožka bez ochlupení – když si doma pohladíme kočku, je z toho krásný zážitek pro oba dva, jak pro nás, tak i pro samotné zvíře. Kočičí kožíšek obdivujeme a rádi se s ním mazlíme, ale kdyby pokrýval ty nádherné ženské tělesné křivky, nebylo by to ono. Buďme rádi, že jsou jejich těla hladká, jak samet, měkká a teplá na dotek, lákavá vzít je do úst a laskat je jazykem.

nahá dívka

Přirozený vzhled versus make-up – nesmíme zapomínat na vrchol dívčí či ženské krásy – na překrásné, jemné, až něžné kontury obličeje – rtů, očí a obočí, nosu, čela, tváří a brady, a to vše završené bujnou kšticí. Jestliže je žena přirozeně krásná, nepotřebuje žádný make-up, ani rtěnku. Muži stejně nejvíce ocení onu přirozenost, než vrstvu líčidel, která jen zkreslují reálný pohled na ženský obličej, jak byl původně stvořen.

Krása prstů – většina mužů při pohledu na nahou ženu zaboří pohled na to nejlákavější, a tím jsou bezesporu prsní bradavky či vagína. Je to pochopitelné a přirozené, ovšem napadlo vás, že mohou být nesmírně sexy i ženské prsty na rukou i na nohou? Jsou-li souměrné a ladí-li se zbytkem chodidla či dlaně, je pak skutečným požitkem je sledovat ze všech úhlů a v různých pozicích.