Společenské oblečení

Jistě chcete mít tu krásný večírek, a i Vy sama chcete být nádherná, což se ale určitě neobejde bez společenských šatů šatů. Je dobré je doplnit o šperky.

Společenské oblečení

Šaty

Jedná se o vůbec nejvýznamnější část obleku, a proto rozhodně výběru věnujte dostatečnou pozornost, abyste při důležité události byli naprosto spokojeni. Jako první si určitě každý všimne barvy, přičemž červená se hodí více k tmavým vlasům, a naopak modrá k blondýnkám, a proto rozhodně nezapomeňte vyzkoušet více odstínů. Pokud si při výběru nebudete čímkoliv jisti, tak není problém si s sebou vzít třeba kamarádku, jenž Vám poradí nebo s nechat pomoct od specialistů.

béžové šaty

Poté přichází čas na volbu délky šatů, přičemž praktičtější jsou krátké, protože v nich můžete pohodlně tancovat. Samotný tvar střihu vždy záleží na Vaší postavě, protože pokud zvolíte špatný střih, tak Vám šaty pravděpodobně nebudou vůbec sedět. Naštěstí výběr je opravdu široký, takže si zajisté vyberete ty pravé. Díky půjčovně společenských šatů Praha si nemusíte oděv vůbec kupovat a jen si ho vypůjčit na významnou událost.

Šperky

Vhodné oblečení je dobré doplnit o šperky, protože s nimi budete vypadat ještě mnohem lépe. Většinou se dbá na to, aby barva kamínku ve šperku odpovídala barvě šatů, čímž dodržujete určitou sladěnost. Musíme také říct, abyste to se šperky nepřeháněli, protože pak by mohli mít naprosto opačný efekt. Ale teď se přesuneme k výběru náhrdelníku. U toho se často řeší délka, přičemž pokud zvolíte 50 cm, tak tím rozhodně nic nepokazíte.

dlouhé náušnice

Dále se často berou náušnice, které mají také své pravidla. Volíme je totiž především podle obličeje a také současného účesu. Velice často mají ženy rozpuštěné vlasy, ke kterým se nejvíce hodí spíše menší kousky. Ovšem u drdolů se nebojte zvolit mnohem výraznější kousky. Co se týče materiálu, tak nejvíce zazáříte se zlatem. Pokud však chcete něco jemnějšího, tak sáhněte po stříbru. Díky všem těmto radám určitě na společenské akci naprosto zazáříte a budete se cítit mnohem jistěji.