Vypínače ani zásuvky už nemusí být pouze nezbytnou nutností!

Najdete je v každém bytě i místnosti. Tyhle nenápadné doplňky interiérů jsou často velkými pomocníky, pokud jde o úsporu energie. Ano, řeč je o zásuvkách, spínačích i vypínačích.

V dnešní době moderní stěnové elektroinstalace vynikají svým vzhledem, kvalitním materiálem i kvalitou provedení. Překvapí vás jejich moderní stylový i retro design a dokážou barevně vyladit téměř jakýkoliv interiér. Rámečky najdete v mnoha provedení i barevných variantách, kdy vypíchnout můžeme například ty dřevěné nebo transparentní.Moderní sestava zásuvek

Transparentní rámečky mohou mít podobu, jakoukoliv si jenom vysníte. Pod průhledný kryt stačí umístit obrázek, fotku nebo kousek látky, který bude totožný s látkou závěsu. Vypínač se tak stane opravdu skvělým doplňkem a bude plnit krom funkční stránky i tu estetickou.

Kvalitní vypínače a zásuvky unica color lightpark.cz se vyznačují jednoduchým ovládáním a zabezpečením, které zajišťuje vysoký standart. Na výběr je hned několik funkcí, od těch nejzákladnějších v podobě zhasínání a rozsvěcení světel přes stmívání až po ovládání klimatizace nebo žaluzií, topení či multimediálních zařízení. Některé vypínače můžete na dálku ovládat i pomocí svého chytrého telefonu.
Elektrické kabely

Z čeho vybírat?

  • Jste milovníkem retro stylu? Rozhodně se poohlédněte po vypínačích z porcelánu, které vypadají jako byste se rázem ocitli ve filmu pro pamětníky. Parádu nebudou ale dělat pouze v klasickém interiéru, ale skvěle se hodí i do toho moderního.
  • Vypínač, za který budete moci umístit oblíbený obrázek nebo fotku? I to je možné. Zapomeňte jednou pro vždy na nudné a fádní vypínače bez nápadu, v tomto případě se z tak obyčejné věci stává doplněk do interiéru.
  • Bezpečnostní zásuvky jsou nutností, pokud máte doma malé děti. Ideální jsou pak zásuvky, které v sobě mají zabudovaný proudový chránič, který dokáže kdykoliv vypnout proud, tak aby nedošlo k úrazu.


3.7/5 - (3 votes)